KONST / Litografier / Färglitografi 13862044
nr 1386 2044
Birgit Broms
(1924-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 38/90, Skridskoåkare, bladets mått: 25x29, yttermått inklusive ram: 39x42 cm
Birgit Broms, svensk bildkonstnär född 1924, död 2008.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.800 kr
måndag 22 mars 2021
kl 19:41:07
2.000 kr
4.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
5.000 kr
5.200 kr
5.600 kr
22 mar